Jak prodat nemovitost

Chcete prodat svoji nemovitost? Rychle a bezpečně Vás provedeme celým procesem. Zprostředkujeme prodej a postaráme se o veškeré praktické, propagační i právní úkony.

Hladký průběh bez starostí

Pomůžeme Vám začít

Na základě prohlídky a údajů o nemovitosti, Váš osobní makléř z Edox Reality vypracuje profesionální odhad ceny. Zároveň Vám navrhne vhodnou prodejní strategii.

Rychle Vám najdeme kupce

V realitní kanceláři Edox reality využíváme moderní způsoby prezentace jako je například homestaging. Společně s tím inzerujeme na realitních serverech, v realitních časopisech a využíváme služeb callcenter. Můžeme zařídit i reklamní označení nemovitosti. Navíc spolupracujeme se všemi realitními kancelářemi a jejich poptávajícími klienty. Skutečného kupce tak pro Vás najdeme v řádech dnů.

Postaráme se o Vaše bezpečí

Základem naší práce je bezpečnost klienta. Vždy proto prověřujeme solventnost kupujícího a zajištění jeho financování. Poskytneme Vám i kompletní servis a poradenství pojištěného advokáta. Vše podřizujeme tomu, aby Vaše nemovitost byla prodána rychle, výhodně a především bezpečně.

Prodej nemovitostí v osobním vlastnictví

V rámci právních služeb pro Vás zařídíme veškeré potřebné smlouvy. V tomto případě je to rezervační smlouva, smlouva o smlouvě budoucí a kupní smlouva. Vypracujeme i návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí a poskytneme Vám advokátní úschovu finančních prostředků.

Stejně tak se postaráme o všechny realitní náležitosti. Zastoupíme Vás v komunikaci s bankou i katastrem nemovitostí. Tam navíc zařídíme a pohlídáme vklad vlastnického práva. Zajistíme vypracování předávacích protokolů, převod médií, podklady pro znalecké posudky i vyplnění a podání daňového přiznání. Celým procesem projdeme s Vámi až do úspěšného konce a budeme Vám asistovat u předání nemovitosti.

Prodej nemovitostí v družstevním vlastnictví

Stejně jako v případě osobního vlastnictví se postaráme o nezbytné smlouvy. To zahrnuje vypracování a uzavření rezervační smlouvy, smlouvy o budoucím převodu i smlouvu o převodu členských práv a povinností. Zařídíme také advokátní úschovu finančních prostředků.

V rámci realitních úkonů Vás zastoupíme v komunikaci s bankou i bytovým družstvem. S tím zároveň spolupracujeme při vystavení nové nájemní smlouvy.

Opět zajistíme předávací protokoly a převod médií. Provedeme Vás celým procesem do úspěšného konce. Od prvního telefonátu, až po předání bytové jednotky.

Vyplňte základní informace o nemovitosti a zdarma zjistěte, jaké jsou Vaše možnosti při prodeji nebo pronájmu.

 
Na e-mail Vám pošleme souhrn možného řešení.
Telefon je nejrychlejší cestou, jak upřesnit a doplnit detaily.
Vaše kontaktní údaje nikomu nesdělíme.
Použijeme je pouze pro komunikaci s Vámi.
Nejste si jistí nebo máte dotazy pro konkrétní situaci Vaší nemovitosti?

Rádi Vám poradíme, nezávazně a zdarma.

Často kladené otázky

Otázky, které naše klienty zajímají nejčastěji.