Nejrychlejší prodej Vaší nemovitosti.
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00

Jen u nás si řeknete, kdy potřebujete peníze za prodej a ty od nás dostanete.

Na prodeji vyděláte

S námi dostanete v průměru o 10 % vyšší cenu, než kdybyste si nemovitost prodávali sami. Jsme realitní kancelář s moderními způsoby prodeje nemovitostí, a díky nim na prodeji vždy získáte více. Nezáleží na tom, jestli nemovitost sami vykoupíme, nebo obratem seženeme kupce. Od nás dostanete vždy nejvyšší cenu. A bez čekání. V Edox reality nejsou rychlé peníze za cenu nízké prodejní ceny, ale skutečná pomoc. A tak to má být.

Prodáte rychle

Jsme specialisté na prodeje bytů v osobním i družstevním vlastnictví, domů, pozemků, chat, chalup a dalších nemovitostí. Pro každou nemovitost dokážeme zajistit vhodného kupce zpravidla do jednoho měsíce od zařazení do nabídky. Zaměřujeme se realitní trh v Praze a Středočeském kraji, celorepublikově spolupracujeme s více než 300 prodejními partnery.

Bezpečně a s jistotou

Všechny smlouvy jsou vytvářeny pojištěnými advokáty, členy České advokátní komory. Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v advokátní, notářské či bankovní úschově. Máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit.

Hladce a bez starostí

Kontaktujte naše klientské centrum, prověříme právní a technický stav nemovitosti, provedeme odhad tržní ceny, zajistíme vhodného kupce, zařídíme vypořádání kupní ceny, zajistíme veškeré smluvní dokumenty a administrativu. S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, vše zařídíme od A do Z.

Až 5 milionů před prodejem

V případě potřeby Vám poskytneme okamžitou zálohu až 5 000 000 Kč bez nutnosti zástavy Vaší nemovitosti. Část peněz Vám můžeme vyplatit ihned v hotovosti při podpisu smlouvy. Řeknete nám, kolik potřebujete, a to Vám dáme.

Komplikace vyřešíme

Zvládneme i komplikované obchodní případy, jako jsou dluhy, zástavy, hypotéky na nemovitosti, nebankovní půjčky, exekuce, insolvence, konkurzy, dražby, privatizace bytů, výměny nemovitostí, výkup za hotové a další. Vaše problémy za Vás vyřešíme, případné dluhy uhradíme.

O provizi rozhodujete Vy

Pracujeme pro Vás, majitele nemovitosti, a proto si u nás můžete vybrat, zda hradíte provizi Vy, anebo kupující. Máme za úkol nemovitost prodat, a proto provizi stanovujeme se zdravým rozumem na základě reálných nákladů. Provize je vždy taková, aby příliš nenavyšovala kupní cenu a vy jste prodali za maximum. Jedno je jisté, s námi vždy získáte z prodeje nejvyšší cenu s garancí nejnižší provize.

Už teď máte prodáno

Odteď je prodej Vaší nemovitosti kompletně naše starost. Řeknete nám, do kdy potřebujete Vaše peníze, a pokud nemovitost do sjednané doby neprodáme, jednoduše ji od Vás vykoupíme za předem dohodnutých podmínek. Máte tak jistotu, že nebudete čekat a s klidem můžete dostát svým závazkům. Veškerá rizika bereme na sebe. Prostě Vám vyplatíme Vaše peníze a zbytek už je na nás. Nic neslibujeme, prodej Vaší nemovitosti garantujeme. A takhle už to děláme 8 let.

Vždy něco navíc


Finanční výhody Klasická RK EDOX reality
Garance prodejeprodej negarantujepokud neprodá, nemovitost odkoupí
Výplata zálohy předemběžně nevyplácíaž 5 milionů před prodejem
Exekuce, zástavy, hypotékyvětšinou nevyřešívyplatí z vlastních zdrojů a vše zařídí
Servis a bezpečí
Právní servisfiremní právníkpojištěný advokát s garancemi
Úschova penězvětšinou na účtech RKnotář, banka, pojištěný advokát
Pojištění odpovědnostipouze zákonné minimum10.000.000,-Kč na každý obchodní případ, které lze navýšit
Marketing prodejeběžná inzercepropracovaná kampaň
Odhad cenyzjistí z běžných inzercíZDARMA analýza cen z uskutečněných prodejů
Důvěryhodnost
Recenze klientůvětšinou žádnéověřená firma na Google a Firmy.cz

Edox reality a konkurence

Poznejte rozdíl mezi námi a naší konkurencí

Děláme reality jinak. Plané sliby, prázdné fráze a otřepaná klišé u nás nemají místo. Držíme slovo, za svou prací si stojíme a pro Vaši spokojenost jsme připraveni udělat maximum. O tom svědčí nejen stovky kladných referencí od našich klientů, ale i poskytované garance, které byste jinde hledali jen stěží.

Garance prodeje s Edox reality

Zjistěte, jak funguje garance prodeje nemovitosti. Poznejte, že se nejedná jen o marketingový tah, jak se Vás někteří snaží přesvědčit, ani o návnadu, na kterou se Vás snažíme nalákat. Jednáme totiž férově a narovinu.

Zjistit více

Napište nám

Nezávazně a zdarma se s námi poraďte o Vašem bytě, domě, pozemku...
Označené* položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.

Neslibujeme, garantujeme

Už při podpisu smlouvy máte prodáno. Edox Reality nezůstává jen u slov, s námi získáte jistotu. Pokud ve sjednané době nenajdeme kupce, nemovitost za stejných podmínek odkoupíme my.

Časté dotazy

Když si domluvím informativní schůzku, musím s vámi spolupracovat?

Konzultační schůzka ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Platí se něco za konzultaci?

Konzultace ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je vždy zdarma.

Jak rychle prodáte moji nemovitost?

Na většinu nemovitostí máme kupce téměř okamžitě díky profesionální prezentaci a pravidelně aktualizované databázi s více než 10 000 prověřenými zájemci.

Jakou mám jistotu, že moji nemovitost skutečně prodáte?

Pokud nemovitost do sjednané doby neprodáme, jednoduše ji od Vás vykoupíme.

Kdy dostanu peníze za prodej nemovitosti?

U prodejů nemovitostí v osobním vlastnictví je zpravidla lhůta pro uvolnění peněz z úschovy limitována zápisem vlastnického práva na katastru nemovitostí, pokud se strany nedohodnou jinak. Dle Nového Občanského zákoníku činí ochranná lhůta pro zápis vlastnictví 21 dnů, lhůta pro samotný zápis vlastnictví je ze zákona do 30 dnů, v komplikovaných případech až 60 dnů. Celková lhůta pro zápis tedy činí 21- 81 dnů, zpravidla však 30 dnů. U prodejů družstevních bytů je zpravidla lhůta pro uvolnění peněz z advokátní úschovy limitována převodem členství v bytovém družstvu na nového nabyvatele, pokud se strany nedohodnou jinak.

Jakou mám jistotu, že nepřijdu o své peníze?

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově. Navíc máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit. U nás je každá realitní transakce s jistotou.

Jde prodat nemovitost s hypotékou, exekucí, dluhem, břemenem, nájemníkem či jinou právní vadou?

Ano jde, avšak jedná se o poměrně komplikovanou realitní transakci. Váš osobní realitní makléř v součinnosti s týmem advokátů převezme komunikaci s Vaší bankou, exekutorem, věřitelem, oprávněným popřípadě nájemníkem a zajistí následný prodej. Vaše případné finanční závazky vyplatíme z vlastních zdrojů.

Co když už spolupracuji s jinou RK a chci raději s vámi?

Náš tým zkušených advokátů Vám bezplatně pomůže ukončit závazky u předešlé RK a díky tomu můžeme bez komplikací prodat či pronajmout Vaši nemovitost.

Když prodám nemovitost, nebo ji ode mne odkoupíte, musím se hned odstěhovat?

Nemusíte. Naše klienty umíme pochopit, a proto Vám vždy ponecháme dostatečně dlouhou dobu na to, abychom Vám zajistili náhradní bydlení, koupi jiné nemovitosti, nebo abyste si vyřešili vše, co je třeba.

Je možné nemovitost vyměnit?

Ano je to možné. Zajistíme Vám koupi nového bytu, domu či pozemku včetně jejich financování a zároveň prodej stávajícího za nejlepší možnou cenu. Nákup a následný prodej nemovitosti nastavíme tak, aby na sebe vše dokonale navazovalo, ať už se jedná o platby či termíny předání, dále pak stěhování včetně převodu energií a služeb. Vše sladíme časově i finančně. Stěhovat se budete jen jednou.

Co dělat, když na peníze opravdu spěchám?

Pokud prodejem Vaší nemovitosti potřebujete vyřešit finanční závazky a nemovitost ještě není prodaná, poskytneme Vám předem bezúročnou půjčku (na rezervaci jiné nemovitosti, dluhy, exekuce a další). V případě, že na peníze opravdu spěcháte, Vaši nemovitost vykoupíme, peníze Vám vyplatíme do 24 hodin od prověření právního a technického stavu. Poskytneme Vám okamžitou zálohu až 5.000.000,-Kč.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám do online poradny.


Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00