Doporučte nás a získejte odměnu
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00

Získejte odměnu za doporučení

Pomozte Vašim známým a získejte odměnu

Víte o někom, kdo prodává či zvažuje prodej nebo pronájem nemovitosti? Chcete mu pomoci a navíc získat zajímavou odměnu? Pokud ano, čtěte dále.

Odměna 5.000,- Kč – 25.000,-Kč

Pokud předáte kontakt na majitele nemovitosti, který prostřednictvím naší realitní kanceláře prodá, nebo pronajme nemovitost, my Vám ze zrealizovaného obchodu vyplatíme odměnu ve výši 5.000,-Kč – 25.000,-Kč.

Prodáme či pronajmeme za nejlepší cenu

O vše potřebné se při prodeji či pronájmu postaráme, nemovitost prodáme či pronajmeme rychle a navíc za nejlepší možnou cenu. Exekuce, zástavy ani dluhy nejsou překážkou, navíc dokážeme poskytnout bezúročnou půjčku či zálohu až 5 milionů korun. Pokud je třeba jednat rychle, mohou využít i okamžitý výkup nemovitosti. Specializujeme se též na privatizace bytů a výměny nemovitostí. Vaši přátelé či známí jsou u nás v těch nejlepších rukách.

Proč dáváme peníze lidem

Naše realitní kancelář se rozhodla nechat peníze lidem, a navíc dále rozšiřovat základnu spokojených klientů. Nemějte strach, že bychom od Vašich přátel či známých chtěli něco navíc za to, že nás doporučíte. Už nechceme platit drahým reklamním agenturám za získání nových klientů, proto tyto peníze raději vyplatíme Vám. Vy sami budete nejlépe vědět, jak s nimi naložíte, zda pojedete na dovolenou k moři, nebo si pořídíte něco jen tak pro radost.

Snadná cesta k  odměně

1 Vyplníte formulář nebo nám zavoláte
2 Sepíšeme s Vámi dohodu o vyplacení Vaší odměny
3 Pro majitele nemovitosti zajistíme kompletní servis při prodeji či pronájmu
4 Po ukončení obchodního případu Vám vyplatíme dohodnutou odměnu na účet nebo v hotovosti.

Příklad

Paní Romana D. z Prahy 6 je naše dlouholetá klientka, která s námi prodávala byt 3+1 s lodžií taktéž na Praze 6 - Řepy. Za rok se náhodou dozvěděla, že její kamarádka Alžběta O. chce prodat taktéž svůj byt v Praze 6 - Vokovicích.

Paní Romana zavolala do naší realitní kanceláře, kde předala kontakt na svou kamarádku. Po zrealizovaném obchodě od nás inkasovala částku 17.000,- Kč.

Paní Romana tedy jediným telefonátem vydělala 17.000,- Kč a navíc pomohla své kamarádce výhodně a bezpečně prodat její byt.Napište nám

Nezávazně a zdarma se s námi poraďte o Vašem bytě, domě, pozemku ...
Označené* položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.

Časté dotazy

Když si domluvím informativní schůzku, musím s vámi spolupracovat?

Konzultační schůzka ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Platí se něco za konzultaci?

Konzultace ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je vždy zdarma.

Jak rychle prodáte moji nemovitost?

Na většinu nemovitostí máme kupce téměř okamžitě díky profesionální prezentaci a pravidelně aktualizované databázi s více než 10 000 prověřenými zájemci.

Jakou mám jistotu, že moji nemovitost skutečně prodáte?

Pokud nemovitost do sjednané doby neprodáme, jednoduše ji od Vás vykoupíme.

Kdy dostanu peníze za prodej nemovitosti?

U prodejů nemovitostí v osobním vlastnictví je zpravidla lhůta pro uvolnění peněz z úschovy limitována zápisem vlastnického práva na katastru nemovitostí, pokud se strany nedohodnou jinak. Dle Nového Občanského zákoníku činí ochranná lhůta pro zápis vlastnictví 21 dnů, lhůta pro samotný zápis vlastnictví je ze zákona do 30 dnů, v komplikovaných případech až 60 dnů. Celková lhůta pro zápis tedy činí 21- 81 dnů, zpravidla však 30 dnů. U prodejů družstevních bytů je zpravidla lhůta pro uvolnění peněz z advokátní úschovy limitována převodem členství v bytovém družstvu na nového nabyvatele, pokud se strany nedohodnou jinak.

Jakou mám jistotu, že nepřijdu o své peníze?

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově. Navíc máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit. U nás je každá realitní transakce s jistotou.

Jde prodat nemovitost s hypotékou, exekucí, dluhem, břemenem, nájemníkem či jinou právní vadou?

Ano jde, avšak jedná se o poměrně komplikovanou realitní transakci. Váš osobní realitní makléř v součinnosti s týmem advokátů převezme komunikaci s Vaší bankou, exekutorem, věřitelem, oprávněným popřípadě nájemníkem a zajistí následný prodej. Vaše případné finanční závazky vyplatíme z vlastních zdrojů.

Co když už spolupracuji s jinou RK a chci raději s vámi?

Náš tým zkušených advokátů Vám bezplatně pomůže ukončit závazky u předešlé RK a díky tomu můžeme bez komplikací prodat či pronajmout Vaši nemovitost.

Když prodám nemovitost, nebo ji ode mne odkoupíte, musím se hned odstěhovat?

Nemusíte. Naše klienty umíme pochopit, a proto Vám vždy ponecháme dostatečně dlouhou dobu na to, abychom Vám zajistili náhradní bydlení, koupi jiné nemovitosti, nebo abyste si vyřešili vše co je třeba.

Je možné nemovitost vyměnit?

Ano je to možné. Zajistíme Vám koupi nového bytu, domu či pozemku včetně jejich financování a zároveň prodej stávajícího za nejlepší možnou cenu. Nákup a následný prodej nemovitosti nastavíme tak, aby na sebe vše dokonale navazovalo, ať už se jedná o platby či termíny předání, dále pak stěhování včetně převodu energií a služeb. Vše sladíme časově i finančně. Stěhovat se budete jen jednou.

Co dělat, když na peníze opravdu spěchám?

Pokud prodejem Vaší nemovitosti potřebujete vyřešit finanční závazky a nemovitost ještě není prodaná, poskytneme Vám předem bezúročnou půjčku (na rezervaci jiné nemovitosti, dluhy, exekuce a další). V případě, že na peníze opravdu spěcháte, Vaši nemovitost vykoupíme, peníze Vám vyplatíme do 24 hodin od prověření právního a technického stavu. Poskytneme Vám okamžitou zálohu až 5.000.000,-Kč.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám do online poradny.


Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00