Jak nenaletět podvodným realitním kancelářím?
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00

Garance prodeje s realitní kanceláří Edox Reality

Jak nenaletět podvodným realitním kancelářím?

S realitními kancelářemi se v poslední době doslova roztrhl pytel. Rozhodnout se v takovém množství pro tu správnou, bývá skoro nadlidský úkol. Obzvlášť, když některé z nich neuplatňují zrovna férový přístup a nekalé praktiky jsou u nich běžně aplikovanou každodenní praxí. Vytváří lživé kampaně, překrucují fakta, chlubí se líbivě znějícími hesly i týmem ostřílených profesionálů. Realita však bývá poněkud odlišná. Jak jim nenaletět a vybrat správně?

Jedná s vámi na rovinu

Nenechte se chytit do pastí, které na vás některé realitky líčí. Buďte patřičně kritičtí, ne vždy totiž jednají v souladu s vašimi zájmy, o dobrých mravech nemluvě. Ze všeho nejdříve si zjistěte všechny informace, podrobně se seznamte s podmínkami, které nabízí, ověřte si všechna fakta, poznejte, co se skrývá za na první pohled líbivými hesly. Vždyť v nemovitostech jde o hodně, i maličkost, kterou podceníte,vás může vyjít hodně draho. Vyhraďte si proto dostatek času, abyste mohli všechno důkladně promyslet a porovnat nabídky konkurence. Nenechte se do ničeho tlačit, finální rozhodnutí musí zůstat vždy zcela na vás.

Garance prodeje nemovitosti a další benefity?

Dobrá realitní kancelář, která si za svou prací stojí, nabízí svým klientům něco navíc. Poskytuje jim záruky a služby, které jinde najdete jen výjimečně, třeba garanci prodeje nemovitosti. Ta ale nefunguje všude stejně, nenechte se proto napálit. Společnost Edox reality vám nejdříve nabídne standardní prodej za tržní cenu. Pokud ale spěcháte a finance potřebujete co nejdříve, například při schvalování hypotéky, řešení nenadálých komplikací či právních vad, tak vám – za předem stanovených podmínek – nabídne možnost okamžitého odkupu nemovitosti a peníze vám vyplatí do 24 hodin. Odkup nemovitosti tak představuje takovou pojistku, když hraje čas a okolnosti proti vám.

Jde proti proudu

Současný realitní trh je poměrně zkostnatělý, zavedené praktiky, jejichž hlavním cílem, je zisk realitních kanceláří a nikoli zájem klienta, na něm fungují již léta. A nutno říct, že „realitním dinosaurům“ to tak naprosto vyhovuje. Občas se ale najdou tací, kteří stojaté vody trhu trochu rozvíří, a rozhodnou se dělat reality jinak. Svoje klienty vnímají jako partnery, důvěřují jim, nebojí se do nich investovat. Neustále pracují na zlepšování svých služeb, reagují na aktuální potřeby i požadavky, neskrývají se za žádné fiktivní bonusy. Jasně za ně mluví reálné výsledky a hlavně spokojení zákazníci. Protože o ty by mělo jít především.

Vždy něco navíc


Finanční výhody Klasická RK EDOX reality
Garance prodejeprodej negarantujepokud neprodá, nemovitost odkoupí
Výplata zálohy předemnevyplácíaž 5 milionů před prodejem
Exekuce, zástavy, hypotékynevyřešívyplatí z vlastních zdrojů a vše zařídí
Servis a bezpečí
Právní servisfiremní právníkpojištěný advokát
Úschova penězna účtech RKnotář, banka, pojištěný advokát
Pojištění odpovědnostivětšinou není10.000.000,-Kč na každý obchodní případ, které lze navýšit
Marketing prodejeběžná inzercepropracovaná kampaň
Odhad cenyzjistí z běžných inzercíZDARMA analýza cen z uskutečněných prodejů
Důvěryhodnost
Recenze klientůmálo, nebo žádnéověřená firma na Google a Firmy.cz

Edox reality a konkurence

Poznejte rozdíl mezi námi a naší konkurencí

Děláme reality jinak. Plané sliby, prázdné fráze a otřepaná klišé u nás nemají místo. Držíme slovo, za svou prací si stojíme a pro Vaši spokojenost jsme připraveni udělat maximum. O tom svědčí nejen stovky kladných referencí od našich klientů, ale i poskytované garance, které byste jinde hledali jen stěží.

Garance prodeje s Edox reality

Zjistěte, jak funguje garance prodeje nemovitosti. Poznejte, že se nejedná jen o marketingový tah, jak se Vás někteří snaží přesvědčit, ani o návnadu, na kterou se Vás snažíme nalákat. Jednáme totiž férově a narovinu.

Zjistit více

Napište nám

Nezávazně a zdarma se s námi poraďte o Vašem bytě, domě, pozemku...
Označené* položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.

Časté dotazy

Když si domluvím informativní schůzku, musím s vámi spolupracovat?

Konzultační schůzka ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Platí se něco za konzultaci?

Konzultace ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je vždy zdarma.

Jak rychle prodáte moji nemovitost?

Na většinu nemovitostí máme kupce téměř okamžitě díky profesionální prezentaci a pravidelně aktualizované databázi s více než 10 000 prověřenými zájemci.

Jakou mám jistotu, že moji nemovitost skutečně prodáte?

Pokud nemovitost do sjednané doby neprodáme, jednoduše ji od Vás vykoupíme.

Kdy dostanu peníze za prodej nemovitosti?

U prodejů nemovitostí v osobním vlastnictví je zpravidla lhůta pro uvolnění peněz z úschovy limitována zápisem vlastnického práva na katastru nemovitostí, pokud se strany nedohodnou jinak. Dle Nového Občanského zákoníku činí ochranná lhůta pro zápis vlastnictví 21 dnů, lhůta pro samotný zápis vlastnictví je ze zákona do 30 dnů, v komplikovaných případech až 60 dnů. Celková lhůta pro zápis tedy činí 21- 81 dnů, zpravidla však 30 dnů. U prodejů družstevních bytů je zpravidla lhůta pro uvolnění peněz z advokátní úschovy limitována převodem členství v bytovém družstvu na nového nabyvatele, pokud se strany nedohodnou jinak.

Jakou mám jistotu, že nepřijdu o své peníze?

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově. Navíc máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit. U nás je každá realitní transakce s jistotou.

Jde prodat nemovitost s hypotékou, exekucí, dluhem, břemenem, nájemníkem či jinou právní vadou?

Ano jde, avšak jedná se o poměrně komplikovanou realitní transakci. Váš osobní realitní makléř v součinnosti s týmem advokátů převezme komunikaci s Vaší bankou, exekutorem, věřitelem, oprávněným popřípadě nájemníkem a zajistí následný prodej. Vaše případné finanční závazky vyplatíme z vlastních zdrojů.

Co když už spolupracuji s jinou RK a chci raději s vámi?

Náš tým zkušených advokátů Vám bezplatně pomůže ukončit závazky u předešlé RK a díky tomu můžeme bez komplikací prodat či pronajmout Vaši nemovitost.

Když prodám nemovitost, nebo ji ode mne odkoupíte, musím se hned odstěhovat?

Nemusíte. Naše klienty umíme pochopit, a proto Vám vždy ponecháme dostatečně dlouhou dobu na to, abychom Vám zajistili náhradní bydlení, koupi jiné nemovitosti, nebo abyste si vyřešili vše co je třeba.

Je možné nemovitost vyměnit?

Ano je to možné. Zajistíme Vám koupi nového bytu, domu či pozemku včetně jejich financování a zároveň prodej stávajícího za nejlepší možnou cenu. Nákup a následný prodej nemovitosti nastavíme tak, aby na sebe vše dokonale navazovalo, ať už se jedná o platby či termíny předání, dále pak stěhování včetně převodu energií a služeb. Vše sladíme časově i finančně. Stěhovat se budete jen jednou.

Co dělat, když na peníze opravdu spěchám?

Pokud prodejem Vaší nemovitosti potřebujete vyřešit finanční závazky a nemovitost ještě není prodaná, poskytneme Vám předem bezúročnou půjčku (na rezervaci jiné nemovitosti, dluhy, exekuce a další). V případě, že na peníze opravdu spěcháte, Vaši nemovitost vykoupíme, peníze Vám vyplatíme do 24 hodin od prověření právního a technického stavu. Poskytneme Vám okamžitou zálohu až 3.000.000,-Kč.

Co když se mi přihlásí přímý zájemce?

V drtivé většině případů se majitelům přímý zájemce nepřihlásí, avšak pokud se tak stane, poskytneme Vám slevu z naší provize ve výši 30% a navíc Vám zdarma poskytneme kompletní realitní a právní servis.

Musím s vámi uzavírat exkluzivní smlouvu?

Na exkluzivní smlouvě netrváme, avšak v zájmu všech účastníků obchodu ji doporučujeme. Konkrétní nastavení obchodního případu vždy řešíme až na základě potřeb, přání a požadavků klientů.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám do online poradny.


Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00