Silný a spolehlivý partner na Vaší straně
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00

O Edox reality

Kvalita a inovace

Společnost Edox reality s.r.o. byla založena s cílem přinášet klientům, oproti běžným standardům na realitním trhu, vždy něco navíc. Dlouhodobým cílem naší společnosti je poskytovat komplexní realitní služby s prokazatelnými garancemi a zárukami. Využíváme moderní obchodní a marketingové strategie pro nejrychlejší prodej či pronájem Vaší nemovitosti za maximální možnou cenu. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s klienty, které nevnímáme pouze jako jednorázové zákazníky, ale jako naše stálé obchodní partnery.

Komplexní služby

Zabýváme se zprostředkováním prodejů a pronájmů bytů v osobním vlastnictví, družstevním vlastnictví, rodinných domů, činžovních domů, pozemků, chat, chalup, nebytových prostor, kanceláří a komerčních prostor. Poskytujeme komplexní služby, které zahrnují mimo jiné výkup nemovitostí, úspěšné řešení exekucí, privatizace bytů, výměny nemovitostí, prodeje nemovitostí s věcným břemenem či s hypotékou, prodeje společností a obchodních podílů. Klientům též poskytujeme zálohy na kupní ceny nebo bezúročné půjčky.

Na straně majitelů nemovitostí

Služby společnosti Edox reality jsou zaměřené především na zastupování a ochranu zájmů vlastníků nemovitostí (prodávající a pronajímající) při jednání s přímými zájemci, ostatními realitními kancelářemi a zprostředkovateli. Získáváte tak spolehlivého partnera na Vaší straně.

Praha a Středočeský kraj

Zaměřujeme se na Prahu a Středočeský kraj, celorepublikově spolupracujeme s více než 300 prodejními partnery. Pro každou nemovitost dokážeme zajistit vhodného kupce nebo nájemníka zpravidla do jednoho měsíce od zařazení do nabídky.

Edox reality jste Vy

Jste to Vy, naši klienti, díky kterým můžeme úspěšně působit na realitním trhu. Zakládáme si na dobré pověsti a lidském přístupu, největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost. Rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti našich klientů, kterým jsme pomohli vyřešit jejich situaci.

Poučení spotřebitele

Pro zobrazení dokumentu klikněte zde


Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00