Informace pro developery
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00

Služby pro developery

Analýza projektu

Optimalizace dispozic jednotek v projektu

Na základě pravidelného monitoringu trhu a preferencí kupujících doporučíme vhodné dispozice jednotek a jejich kombinaci v projektu.

Prodejní plán projektu

Sestavíme kompletní analýzu a doporučení obchodní a marketingové strategie.

Doporučení standardů

Doporučíme vhodné standardy s důrazem na ekonomické využití investičních zdrojů a efektivní prodejnost.Prezentace projektu

Web projektu

Pro Váš projekt připravíme vlastní multimediální webovou prezentaci s moderním designem.

Prezentační materiály

Vytvoříme unikátní prodejní materiály pro klienty (letáky, brožury, tištěné vizualizace).

Vizualizace 2D a 3D

Vizualizace napomáhá utvořit zájemci přesnou představu o celkové dispozici bytu, orientaci místností dle světových stran, rozmístění stavebních prvků a poměrech jednotlivých částí k celku.

Profesionální fotografie

V dnešní široké konkurenci nabízených nemovitostí, době internetu a sociálních sítí, se často zájemci rozhodují o dané nemovitosti na základě prvního dojmu z fotografií.

Video prohlídka

Prezentujeme nemovitosti za pomoci videa, které pomáhá projekt vyzdvihnout mezi ostatními nabídkami.On-line marketing

Realitní servery

Nemovitosti prezentujeme na předních realitních serverech (sreality.cz,reality.cz, realitymix.cz, IDNES.cz a další). Garantujeme přední pozice ve vyhledávání před konkurenčními nabídkami.

Sociální sítě

Využíváme též možností sociálních sítí kde prezentujeme obraz i video (Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest, Youtube).

PPC kampaně

Vaši nemovitost bude možné vyhledat na Seznam.cz i Google.com bez nutnosti navštívení realitních serverů.

Direct mailing

Cíleně nabízíme Vaši nemovitost prostřednictvím elektronické pošty vhodným zájemcům.Off-line marketing

Realitní časopisy

Po dohodě zveřejníme Vaši nemovitost v realitních časopisech (REAL-CITY, Grand reality, Annonce).

Outdoorové realizace

Dokážeme zařídit nepřehlédnutelné reklamní označení nemovitosti (reklamní plachta, billboard, reklamní lavička, směrový ukazatel a další).

Lokální kampaně

Cílíme na blízké okolí nemovitosti, díky tomu oslovíme kupující, kteří umí náležitě ocenit lokalitu, kde se Vaše nemovitost nachází.

Databáze zájemců

Zaměřujeme se na Prahu a Středočeský kraj, celorepublikově spolupracujeme s více než 300 prodejními partnery a jejich klienty, díky tomu dokonale pokrýváme celý trh.

Callcentrum

Aktivně nabízíme Vaší nemovitosti prostřednictvím proškolených operátorů callcentra.Právní služby

Přípravná fáze projektu

Pro Váš projekt v počáteční fázi poskytneme právní poradenství advokátní kanceláře při nákupu pozemků a nemovitostí pro výstavbu projektu. Dále pak vypracujeme smlouvu o výstavbě, smlouvy s dodavateli a jejich revize, prohlášení vlastníka s vymezením jednotek a další potřebné dokumenty.

Prodej jednotek

Uzavřeme rezervační smlouvu s kupujícím a zajistíme složení rezervační zálohy. Spolupracující advokátní kancelář sepíše smlouvu o smlouvě budoucí / kupní smlouvu / a návrh na vklad vlastnického práva. Zajistíme úhradu kupní ceny do notářské, advokátní nebo bankovní úschovy. Podáme smlouvy na katastr nemovitostí. Zajistíme výplatu kupní ceny z úschovy.Realitní služby

Profesionálně vedené prohlídky

Specialista na prodej developerských projektů provede zájemce o koupi osobně projektem a odpoví na jejich dotazy. Po realizaci prohlídky Vám obratem poskytneme zpětnou vazbu předem dohodnutým způsobem.

Komunikace s klienty

S klienty projednáme podmínky a nastavení obchodu, odladíme připomínky ke smlouvám. Zájemcům poskytneme všechny potřebné podklady a dokumenty. Samozřejmostí je celkový pravidelný reporting s vyhodnocením všech aktivit.

Financování

Před podpisem rezervační smlouvy prověříme bonitu kupujícího a prověříme financování. V případě potřeby zdarma zajistíme hypoteční úvěr a podklady pro úvěrující banku. Pokud bude nákup nové nemovitosti financován prodejem jiné, zajistíme její prodej a celou transakci sladíme časově i finančně.

Poprodejní servis

Vypracujeme předávací protokoly a předáme nemovitost za účasti realitního makléře. Zajistíme převody médií (elektřina, voda, plyn) a dalších služeb.

Napište nám

Nezávazně a zdarma se s námi poraďte o Vašem bytě, domě, pozemku...
Označené* položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.

Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00