Prodejte svou nemovitost s profesionály
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00

Prodejte s námi Vaši nemovitost

Známe cenu Vaší nemovitosti

Každá nemovitost se prodá za cenu odvislou od skutečné hodnoty na trhu.

Odhad ceny

Realitní kancelář Edox reality určuje cenu nemovitostí na základě již zrealizovaných prodejů v dané lokalitě a určitém časovém období vyplývajících z údajů Českého úřadu zeměměřičkého a katastrálního. Jako další nástroj při určování cen nemovitostí využíváme tzv. cenové mapy realizovaných prodejů, dále databáze realitních kanceláří čítající desetitisíce uskutečněných realitních transakcí a v neposlední řadě zkušeností našeho prodejního týmu s více než 14 letou praxí. Po zjištění stavu nemovitosti a Vašich požadavků připravíme návrh prodejní strategie a doporučíme prodejní cenu.


Vyzdvihneme to nejlepší

Představíme zájemcům Vaši nemovitost v tom nejlepším světle.

Homestaging

Specializovaná služba homestaging připraví byt či dům jak pro nafocení profesionálních fotografií či videoprohlídku, tak na prohlídku se zájemci. Homestaging pomáhá vyzdvihnout kvality bytu či domu mezi obdobnými nemovitostmi, značně tak usnadňuje a urychluje jeho prodej nebo pronájem. Stylizace a vizuální příprava je podstatnou součástí snahy získat za prodávanou nemovitost nejvyšší možnou cenu, v některých případech až o 10 % více. Díky homestagingu dosáhneme u zájemců nejlepšího prvního dojmu z nemovitosti. První dojem z Vaší nemovitosti zanecháte pouze jednou.

jak prodat byt - homestaging bytu

Profesionální fotografie

V dnešní široké konkurenci nabízených nemovitostí, době internetu a sociálních sítí se často zájemci rozhodují o dané nemovitosti na základě prvního dojmu z fotografií. Naše zkušenosti v realitním oboru potvrzují, že díky profesionálním fotografiím lze téměř z každé nemovitosti vytvořit atraktivní nabídku. Díky profesionálním fotografiím vyhledáme zájemce ve výrazně kratší době a často i za vyšší cenu.

jak prodat nemovitost - fotografie nemovitosti

Fotografie a video z dronu

Naše realitní kancelář disponuje nejmodernějšími technologickými prostředky, díky kterým může prezentovat Vaši nemovitost. Fotografie a videa z dronu přináší do prezentace zcela jiný rozměr, který může hrát zásadní roli při odlišení se od konkurenčních nabídek na trhu a urychlit tak nalezení kupce.


Videoprohlídka

Prezentujeme nemovitosti za pomoci videa, které pomáhá vyzdvihnout byt, dům či pozemek mezi podobnými nabídkami. Ušetříte čas se zbytečnými prohlídkami nemovitosti a urychlí se prodej Vašeho bytu, domu či pozemku. Zájemci si Vaši nemovitost přijdou na prohlídku v podstatě již koupit.


Vizualizace 2D a 3D

Vizualizace napomáhá utvořit zájemci přesnou představu o celkové dispozici bytu, orientaci místností dle světových stran, rozmístění stavebních prvků a poměrech jednotlivých částí k celku. Toto všechno usnadní zájemci uvažování o možnostech stavebních úprav či například kam umístit nábytek, kuchyňskou linku a další vybavení.

jak prodat byt - půdorys bytu

Rychle zajistíme zájemce

Prověřeného zájemce pro Vás zajistíme dříve, než byste čekali.

Cíleně inzerujeme

Realitní servery – Vaši nemovitost prezentujeme na předních realitních serverech (sreality.cz, reality.cz, realitymix.cz, IDNES.cz a další). Daným nemovitostem garantujeme přední pozice ve vyhledávání před konkurenčními nabídkami.

Realitní časopisy – Po dohodě s Vámi zveřejníme Vaši nemovitost v realitních časopisech ( REAL-CITY, Grand reality, Annonce)

Sociální sítě – Využíváme též možností sociálních sítí, kde prezentujeme obraz i video (Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest, Youtube).

PPC kampaně – Vaši nemovitost bude možné vyhledat na Seznam.cz i Google.com bez nutnosti navštívení realitních serverů.

Hledáme v databázích

Databáze zájemců – Vaši nemovitost právě teď hledá více než 10000 reálných zájemců. Naše pravidelně aktualizovaná databáze Vám zajistí jen bonitní a prověřené kupce. Zaměřujeme se na Prahu a Středočeský kraj, celorepublikově spolupracujeme s více než 300 prodejními partnery a jejich klienty, díky tomu dokonale pokrýváme celý trh a zajistíme pro Vás kupce téměř okamžitě.

Direct mailing – Cíleně nabízíme Vaši nemovitost prostřednictvím elektronické pošty vhodným zájemcům o její koupi či nájem.

Callcentrum – Aktivně nabízíme Vaší nemovitosti prostřednictvím proškolených operátorů callcentra.

A navíc

Lokální kampaně – Cílíme na blízké okolí nemovitosti, díky tomu oslovíme kupující, kteří umí náležitě ocenit lokalitu, kde se Vaše nemovitost nachází.

Outdoorové realizace – Dokážeme zařídit nepřehlédnutelné reklamní označení nemovitosti (reklamní plachta, billboard, reklamní lavička, směrový ukazatel a další)

Prohlídkový den – V den, který si předem společně dohodneme, provedeme prohlídku nemovitosti s co nejvyšším počtem zájemců, a to za účelem vytvoření dojmu žádané nemovitosti, díky tomu docílíme vyšší kupní ceny a rychlejšího prodeje.


* rozsah služeb přizpůsobujeme vždy individuálním potřebám majitele a typu nemovitosti

Prodej se zárukou a v bezpečí

S námi je každá realitní transakce s jistotou.

Advokát na Vaší straně

Všechny smlouvy a dokumenty jsou vytvářeny pojištěnými advokáty, členy České advokátní komory, kteří se řídí etickým kodexem a stavovskými předpisy.

Pojištění profesní odpovědnosti

Máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit.

Bezpečná úschova kupních cen

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově.

Garance prodeje

Pokud nemovitost do sjednané doby neprodáme, jednoduše ji od Vás vykoupíme, máte tak jistotu, že nebudete čekat na Vaše peníze. Nic neslibujeme, prodej Vaší nemovitosti garantujeme.


Našich klientů si vážíme

Osobní přístup, přátelská atmosféra a snaha Vám vyhovět je základ naší práce.

Osobní makléř

Vážíme si našich klientů a nikdy je nepřepojujeme do hlasového automatu či k makléři, který by detailně neznal jejich potřeby, proto se o komunikaci s Vámi stará jedna kontaktní osoba, která Vám je k dispozici pro všechny Vaše požadavky. Již od počátku spolupráce získáváte Vašeho osobního realitního makléře, který se Vám bude po celou dobu aktivně věnovat.

Etický kodex

Všichni naši realitní makléři a spolupracovníci dodržují přísný etický kodex. I díky tomu Vám můžeme garantovat rychlý, bezpečný a výhodný prodej či pronájem Vašeho bytu, domu nebo jiné nemovitosti.

Časová flexibilita

Naše činnost nepřináší jen rychlý prodej Vašeho bytu, domu či pozemku za nejvyšší možnou cenu, ale i Vaši časovou úsporu. Proto se celý náš tým makléřů, advokátů, finančních poradců, odhadců, fotografů a dalších spolupracovníků bude snažit přizpůsobit Vašim časovým možnostem a požadavkům. Naším cílem je Vám co nejvíce usnadnit prodej Vaší nemovitosti.


Finanční jistota

Díky silnému kapitálovému zajištění Vám pomůžeme vyřešit Vaši životní situaci.

Výkup se zálohou – oddlužení

Vykupujeme byty, družstevní byty, domy, pozemky a další nemovitosti. Peníze Vám vyplatíme do 24 hodin od prověření právního a technického stavu nemovitosti. Poskytneme Vám okamžitou zálohu až 5 000 000 Kč.

Bezúročná půjčka

Někdy se stane, že klient potřebuje nutně rychle peníze na zaplacení dluhů, exekucí, nebo na rezervaci jiné nemovitosti. V Edox reality naše klienty umíme pochopit. Bezúročně Vám poskytneme zálohu nebo půjčku až do výše 5 000 000 Kč

Finanční výhody Klasická RK EDOX reality
Garance prodejeprodej negarantujepokud neprodá, nemovitost odkoupí
Výplata zálohy předemběžně nevyplácíaž 5 milionů před prodejem
Exekuce, zástavy, hypotékyvětšinou nevyřešívyplatí z vlastních zdrojů a vše zařídí
Servis a bezpečí
Právní servisfiremní právníkpojištěný advokát s garancemi
Úschova penězvětšinou na účtech RKnotář, banka, pojištěný advokát
Pojištění odpovědnostipouze zákonné minimum10.000.000,-Kč na každý obchodní případ, které lze navýšit
Marketing prodejeběžná inzercepropracovaná kampaň
Odhad cenyzjistí z běžných inzercíZDARMA analýza cen z uskutečněných prodejů
Důvěryhodnost
Recenze klientůvětšinou žádnéověřená firma na Google a Firmy.cz

Edox reality a konkurence

Poznejte rozdíl mezi námi a naší konkurencí

Děláme reality jinak. Plané sliby, prázdné fráze a otřepaná klišé u nás nemají místo. Držíme slovo, za svou prací si stojíme a pro Vaši spokojenost jsme připraveni udělat maximum. O tom svědčí nejen stovky kladných referencí od našich klientů, ale i poskytované garance, které byste jinde hledali jen stěží.

Garance prodeje s Edox reality

Zjistěte, jak funguje garance prodeje nemovitosti. Poznejte, že se nejedná jen o marketingový tah, jak se Vás někteří snaží přesvědčit, ani o návnadu, na kterou se Vás snažíme nalákat. Jednáme totiž férově a narovinu.

Zjistit více

Napište nám

Nezávazně a zdarma se s námi poraďte o Vašem bytě, domě, pozemku...
Označené* položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.

Neslibujeme, garantujeme

Už při podpisu smlouvy máte prodáno. Edox Reality nezůstává jen u slov, s námi získáte jistotu. Pokud ve sjednané době nenajdeme kupce, nemovitost za stejných podmínek odkoupíme my.

Časté dotazy

Když si domluvím informativní schůzku, musím s vámi spolupracovat?

Konzultační schůzka ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Platí se něco za konzultaci?

Konzultace ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je vždy zdarma.

Jak rychle prodáte moji nemovitost?

Na většinu nemovitostí máme kupce téměř okamžitě díky profesionální prezentaci a pravidelně aktualizované databázi s více než 10 000 prověřenými zájemci.

Jakou mám jistotu, že moji nemovitost skutečně prodáte?

Pokud nemovitost do sjednané doby neprodáme, jednoduše ji od Vás vykoupíme.

Kdy dostanu peníze za prodej nemovitosti?

U prodejů nemovitostí v osobním vlastnictví je zpravidla lhůta pro uvolnění peněz z úschovy limitována zápisem vlastnického práva na katastru nemovitostí, pokud se strany nedohodnou jinak. Dle Nového Občanského zákoníku činí ochranná lhůta pro zápis vlastnictví 21 dnů, lhůta pro samotný zápis vlastnictví je ze zákona do 30 dnů, v komplikovaných případech až 60 dnů. Celková lhůta pro zápis tedy činí 21- 81 dnů, zpravidla však 30 dnů. U prodejů družstevních bytů je zpravidla lhůta pro uvolnění peněz z advokátní úschovy limitována převodem členství v bytovém družstvu na nového nabyvatele, pokud se strany nedohodnou jinak.

Jakou mám jistotu, že nepřijdu o své peníze?

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově. Navíc máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit. U nás je každá realitní transakce s jistotou.

Jde prodat nemovitost s hypotékou, exekucí, dluhem, břemenem, nájemníkem či jinou právní vadou?

Ano jde, avšak jedná se o poměrně komplikovanou realitní transakci. Váš osobní realitní makléř v součinnosti s týmem advokátů převezme komunikaci s Vaší bankou, exekutorem, věřitelem, oprávněným popřípadě nájemníkem a zajistí následný prodej. Vaše případné finanční závazky vyplatíme z vlastních zdrojů.

Co když už spolupracuji s jinou RK a chci raději s vámi?

Často se na nás obrací klienti, kteří nebyli úspěšní při prodeji či pronájmu své nemovitosti u jiných realitních kanceláří a již svou situaci potřebují opravdu vyřešit. Náš tým zkušených advokátů Vám bezplatně pomůže ukončit závazky u předešlé RK a díky tomu můžeme bez komplikací prodat či pronajmout Vaši nemovitost.

Když prodám nemovitost, nebo ji ode mne odkoupíte, musím se hned odstěhovat?

Nemusíte. Naše klienty chápeme, a proto Vám vždy ponecháme dostatečně dlouhou dobu na to, abychom Vám zajistili náhradní bydlení, koupi jiné nemovitosti, nebo abyste si vyřešili vše, co je třeba.

Je možné nemovitost vyměnit?

Ano je to možné. Zajistíme Vám koupi nového bytu, domu či pozemku včetně jejich financování a zároveň prodej stávajícího za nejlepší možnou cenu. Nákup a následný prodej nemovitosti nastavíme tak, aby na sebe vše dokonale navazovalo, ať už se jedná o platby či termíny předání, dále pak stěhování včetně převodu energií a služeb. Vše sladíme časově i finančně. Stěhovat se budete jen jednou.

Co dělat, když na peníze opravdu spěchám?

Pokud prodejem Vaší nemovitosti potřebujete vyřešit finanční závazky a nemovitost ještě není prodaná, poskytneme Vám předem bezúročnou půjčku (na rezervaci jiné nemovitosti, dluhy, exekuce a další). V případě, že na peníze opravdu spěcháte, Vaši nemovitost vykoupíme, peníze Vám vyplatíme do 24 hodin od prověření právního a technického stavu. Poskytneme Vám okamžitou zálohu až 5.000.000,-Kč.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám do online poradny.


Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00