Zajistíme slušného a řádně platícího nájemce
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00

Pronajměte svůj byt, dům či jinou nemovitost

Na pronájmu vyděláte

S námi dostanete v průměru o 10% vyšší cenu, než kdybyste si nemovitost pronajímali sami. Jsme realitní kancelář s moderními způsoby prodeje a pronájmu nemovitostí a díky nim na prodeji či pronájmu vždy získáte více.

Pronajmete rychle

Jsme specialisté na pronájmy bytů, domů, pozemků, chat, chalup i komerčních nemovitostí. Pro každou nemovitost dokážeme zajistit vhodného nájemce zpravidla do 10 dnů od zařazení do nabídky. Zaměřujeme se na Prahu a Středočeský kraj, celorepublikově spolupracujeme s více než 300 prodejními partnery. Zároveň spolupracujeme se všemi realitními kancelářemi a jejich poptávajícími klienty.

Bezpečně a s jistotou

Všechny smlouvy jsou vytvářeny pojištěnými advokáty, členy České advokátní komory. Máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ.

Hladce a bez starostí

Kontaktujte naše klientské centrum, prověříme právní a technický stav nemovitosti, provedeme odhad tržní ceny, zajistíme vhodného nájemce, dále pak veškeré smluvní dokumenty a předání nemovitosti včetně převodů energií. S námi se při pronájmu nemovitosti o nic nestaráte, vše zařídíme od A do Z.

Majitel má vždy poslední slovo

Pečlivě vybíráme zájemce o pronájem Vašeho bytu, prověřujeme jejich solventnost v registrech a zjišťujeme jejich reference od předchozích pronajímatelů, tak abychom měli jistotu jejich solidnosti a solventnosti. Zájemce pro Vás pečlivě vybíráme tak, jako kdybychom byli sami majiteli. Vždy doporučíme několik odpovídajících zájemců a Vy si můžete sami vybrat toho, který se Vám bude nejvíce zamlouvat.

Garance pronájmu

Pokud by se náhodou stalo, že Vám odejde námi doporučený nájemník, ihned a zdarma Vám zajistíme náhradního a to s garancí 12 měsíců od podpisu nájemní smlouvy. Máte tak jistotu, že Váš byt bude stále pronajat a Vy budete inkasovat pravidelné nájemné. Nic neslibujeme, pronájem Vaší nemovitosti garantujeme.

Napište nám

Nezávazně a zdarma se s námi poraďte o Vašem bytě, domě, pozemku ...
Označené* položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.

Časté dotazy

Když si domluvím informativní schůzku, musím s vámi spolupracovat?

Konzultační schůzka ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Platí se něco za konzultaci?

Konzultace ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je vždy zdarma.

Co když už spolupracuji s jinou RK a chci raději s vámi?

Náš tým zkušených advokátů Vám bezplatně pomůže ukončit závazky u předešlé RK a díky tomu můžeme bez komplikací prodat či pronajmout Vaši nemovitost.

Jak rychle dokážu pronajmout byt nebo dům?

Pro většinu nemovitostí máme nájemce téměř okamžitě díky profesionální prezentaci a pravidelně aktualizované databázi s více než 10 000 prověřenými zájemci.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám do online poradny.


Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00