Ověřené recenze našich zákazníků
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00

Edox reality jste Vy

Jste to Vy, naši klienti, díky kterým můžeme úspěšně působit na realitním trhu. Spojením nadšení, pracovitosti a know-how vzniká nový příběh, jsme rádi, že ho píšeme s Vámi. Zakládáme si na dobré pověsti a lidském přístupu. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.

Rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti našich klientů, kterým jsme pomohli vyřešit jejich situaci.

Naše recenze jsou 100% nezávislé. Ověřte si na google.com a firmy.cz.

Náš Google rating
4,8 / 5,0
Naše hodnocení na Firmy.cz
100 %

Nejnovější recenze našich klientů

Dostal jsem se do dosti blbé finanční situace, takže jsem využil jejich možnost okamžitého odkupu nemovitosti.
– Jarek Krysmánek
Když mi realitní makléř za 8 dní od toho co u nás byl volal, že už má zájemce, tak jsem nevěřila, že se prodej uskuteční, ale nakonec ano, takže děkuji moc za rychlou práci.
– Jana Moureninova
Byla jsem velmi spokojena s profesionalnim pristupem pana Šmejkala při prodeji bytu v Chýni. Vše za nas zařidil, poradil a byt jsme prodali za vysokou cenu. Tuto realitni kancelar doporucuji.
– Marie Cadková
Byl jsem rád, že jsem narazil právě na tuto realitní kancelář, která nabízí odkup do 24 hodin.
– Roumenkarel
S manželem jsem potřebovala rychle zalepit dluh na našem domě, tak jsem se rozhodla pro prodej bytu, který jsem podědila, realitní makléř z Edox reality nám před prodejem bytu vyplatil zálohu, takže se dluh mohl urychleně zaplatit.
– Brigita Slánksá
Se spoluprací jsem opravdu spokojený, když jsem zavolala, vždy se mi někdo věnoval, při prodeji, už jsem já osobně nic řešit nemusel
– Mireccek Svozil
S EdoxReality, konkrétně s panem Sládkem jsem měl velice dobrou zkušenost, kdy vše probíhalo rychle a podle domluvy. Výhodou byl i se společností spolupracující advokát, který koupi nemovitosti poskytl kvalitní právní servis.
– Ondrej Svoboda
Prodal jsem díky rychlé práci makléřů byt v Praze během měsíce a týdne, počítám do toho i přepis na katastru nemovitostí, takže opravdu rychlost.
– Filip Houslarik
Pokud chcete prodat svou nemovitost a být maximálně spokojený obraťte se na Edox reality a pana Ing. Antonína Šmejkala, korektnost, profesionalita a především maximální zájem o spokojenost klienta to je Edox reality s.r.o. Děkuji za Vaše služby !
– Vivien Žofčinová
S touto RK jsem prodával byt, zastupoval p. Šmejkal. S přístupem RK jsem byl spokojený, prodej proběhl úspěšně
– Ondřej Sekal
Realitni kancelar EDOX mohu vrele doporucit. Jedna se o korektni tym , ktery haji Vase zajmy a reaguje rychle a spolehnlive.
– Martin Bednár
Potřeboval jsem rychle prodat náš byt kousek od centra Prahy, kamarád mi po jeho zkušenosti doporučil realitní kancelář Edox reality, byl jsem spokojený s vyplacenou zálohou ještě před prodejem domu půl milionu, a s následným rychlým prodejem.
– Martin Soucek 55
S makléřem panem Sládkem jsme byli spokojeni, profesionálně a zároveň lidsky nás provedl celým převodem a všechno zařídil.
– Andy Cole
Zavolal jsem do realitní kanceláře, že bych chtěl prodat byt, hned druhý den si na mne udělal realitní makléř čas a přijel přímo do bytu, kde jsem se s ním na prodeji domluvil. Za 16 dnů volal, že už má kupce, který byt koupí
– Polacekmirda
S rodinou jsme se chtěli stěhovat z Prahy na venkov. Paní Damková z Edox reality nám pomohla jak s prodejem našeho bytu v Praze, tak s koupí domečku. Všechno proběhlo podle našich představ - rychle, profesionálně. Za spolupráci a kompletní servis dáváme 5 hvězdiček.
– Michaela Šulová
Byl jsem překvapen, že dům který jsem prodával přes tuto realitní kancelář byl prodán za 14 dnů od inzerce.
– Koukalik Robert
Během prodeje domu se objevil menší problém, garáž u domu nebyla správně zapsána v katastru, ale realitní kancelář vše vyřešila za mě
– Jiřina Volná
Potřebovala jsem pomoci s prodejem mé nemovistosti. Díky této RK a zejména paní Damkové a její precizní práci se prodej realizoval poměrně rychle. Teď je chata již prodaná, nový majitel je spokojen a já šťastná, že vše proběhlo rychle. Peníze mi došly dle domluvy. Doporučuji spolupráci.
– Lenule Svobodka
(Přeloženo pomocí Google) Nedávno jsme prodávali byt v Praze prostřednictvím realitní kanceláře "Edox Reality" zastoupené panem Martinem Sládkem. Nemovitost se prodávalo velmi rychle a všechno fungovalo velmi dobře, přestože jsme byli většinu času v zahraničí. Pan Sladek (který má magisterský titul v oboru práva) se podrobně zabýval všemi záležitostmi a problémy a v každém kroku nás informoval e-mailem. Byli jsme plně spokojeni! A. & I. Ugge (Původní text) Recently we sold an apartment in Prague through "Edox Reality" real estate agency represented by Mr. Martin Sladek. The property was sold very quickly and everything worked very well despite the fact that we were most of the time abroad. Mr. Sladek (who holds Master's degree in Law) handled all matters and issues very professionally and kept us informed by e-mail at every step. We were fully satisfied! A. & I. Ugge
– A. Ugge
Mamince je 75 let, potřebovala prodat velký byt a najít menší. Vybírala jsem pro ni realitku co by to zvládla a zaujal mě Edox. Zavolala jsem tam, vše proběhlo, jak slibovali. Aniž bych se zeptala, tak mě za doporučení mojí maminky dali odměnu, za kterou jsem jela na dovolenou. Co slíbili, splnili a všichni jsme byli spokojeni. Realitku jsem vybrala úplně náhodně a vyšlo to
– Johana Kotrbova
Prodej mého panelákového bytu za asistence pana Ing., Šmejkala se realizoval perfektně od A-Z. Kupec se našel velmi rychle - jako druhý zájemce...Přičítám to m.j. i naší vzájemné flexibilní dohodě o požadované ceně bytu (inz . včetně provize), špičkové prezentaci s názornou vizualizací .Vzhledem k důchodovému věku jsem vyžadovala v průběhu prodeje několikrát informace o postupu a probíhajících úkonech. Nic nebylo pro pana Ing.Šmejkala problém a poslal mi na e-mail vždy obratem písemný harmonogram. Tak se moje obavy vždy rychle rozptýlily.. Poděkování patří i paní notářce. JUDr.Fridrichové . Jsou opravdu velká profesionální opora a jistota. Děkuji. Marie Petráňová
– Marie Petráňová
V září 2016 se mi podařilo prostřednictvím realitní kanceláře Edoxreality výhodně a rychle prodat byt na Praze 6. Vše proběhlo v pořádku, makléř Ing. Antonín Šmejkal byl velmi ochotný a flexibilní. Byl jsem spokojen. Realitního makléře i kancelář můžu doporučit. František Kopřiva
– Franta Kopriva
Edox Reality jsme neznali a pro prodej našeho pražského bytu zvolili víceméně náhodou. Oni totiž zrovna nabízeli k prodeji podobný byt ve stejné lokalitě, tak jsme si z webu vzali kontakt. A byla to ta nejlepší náhoda, jaká se nám mohla přihodit. Ing. Antonín Šmejkal je profesionál a celým procesem nás provedl rychle a bez problémů, navíc s úsměvem. V podstatě všechno tahle RK udělala a zařídila za nás, nestálo nás to ani den dovolené a jakožto prodávajícího ani korunu z prodejní ceny. Takhle hladce a v pohodě jsme to nečekali. Takže tuhle RK doporučuji každému.
– Pavel Podhorný
Velice profgesionální přístup a jednání, dodržování termínů a dohod
– Pekarova Veroniika
Příjemne a rychlé jednání. Pan Ing. Šmejkal je ochotný a vstřícný. Byla jsem se službami realitní kanceláře Edox velmi spokojená.
– Jana W
Využila jsem možosti okamžitého odkupu nemovitosti, opravdu mi to hodně pomohlo.
– Glorievandalova
S Edox reality jsem řešil prodej bytu 5+1 v Praze, jednalo se o velkou zakázku, se kterým se makléřka z této realitní kanceláře vypořádala velice rychle, a bez chyb.
– Martin Trnečka
Je mi 62 let, z prodeje bytu v Praze jsem měl docela strach, hlavně abych někomu nenaletěl. Proto jsem se rozhodnul svěřit prodej bytu realitní kanceláři, a dobře jsem udělal. Byt se prodal během měsíce, a hlavně za cenu, kterou jsem požadoval.
– Lukasmajsel
Rád bych zde poděkoval za vyřešení mého prodeje, který se vlekl, kvůli vypořádání majtekových vztahů, ale díky dobrému přístupu realitní kanceláře to nakonec dobře dopadlo.
– Marek Konopka
Hodně mi pomohla dohod s touto realitní kanceláří, která vyplatila můj byt v exekuci, a potom ho normálně prodala za tržní cenu, takže mi z toho hodně zůstalo
– Ursulamlatkova
Ráda bych touto cestou poděkovala panu Tomáši Frydryškovi, který se ujal záležitosti prodeje nemovitosti mého švagra. Od prvního kontaktu s panem Frydryškem mohu konstatovat, že je to člověk na správném místě. Velmi oceňuji jeho zájem, erudovanost, lidský přístup, trpělivost v jednání a vše, co k našemu spokojenosti klienta dokázal zajistit. Edox reality, s.r.o. jsem velmi spokojená s vaší poskytovanou službou a velmi spokojená s panem Tomášem Frydryškem. PhDr. Marie Vrtišková
– Marie Vrtišková
Hledala jsem nájemníky do svého bytu a byla to opravdu hrůza.... pak jsem to zadala do realitní kanceláře Edoxreality a za týden už jsem měla byt obsazený.
– Magdalenapolackova
Přes pana Martina Sládka z Edox reality jsem řešil koupi bytu na Praze 4. Vše proběhlo v bleskovém čase a s jeho maximální podporou. Ač jsem měl obecně k práci realitek rezervovaný přístup, vše proběhlo nečekaně hladce a nakonec jsem byl rád, že jsem neměl s koupí větší starosti než bylo nutné. :) V den podpisu smluv bylo vše perfektně připraveno a já se tak mohu těšit z nového bytu bez zbytečného protahování. :) Komunikace i ochota parádní. Děkuji!
– Martin Vožech
Kupoval jsem přes tuto realitní kancelář svoji chatu, a pak i prodával byt v obou případech super jednání, neměl jsem skoro žádné starosti
– Novakvladamar
Obrátila jsem se na pana Mgr. Martina Sládka ve věci prodeje rekreační chalupy. Profesionální a ochotné jednání tohoto talentovaného makléře mě velmi příjemně překvapilo. Celé řízení proběhlo naprosto bezproblémově a rychle . Velmi doporučuji.
– Sona Malikova
“S Edoxreality jsem prodal naši chatu, kterou jsem se dlouho snažil marně prodat sám, díky nim jsem měl kupce za pár dnů.
– Majerovazuzanka
Já jsem měla nájemníka v bytě asi 8 let, letos se odstěhoval a já jsem zadala inzerci do této realitní kanceláře, za týden byl pronajatý
– Lucie Vyhnálková
Využil jsem služeb této realitní kanceláře pro prodej naší rodinné chaty, kterou už jsem neměl čas obhospodařovat, prodej proběhl rychle a navíc jsem dostal i zálohu před prodejem chaty.
– Mialan Hrazdil
Poskytují zálohu ještě před prodejem, takže se mi podařila vyřešit exekuce a dům se v klidu prodal, nemusel jít do dražby
– Jindra Králová
Byl jsem spokojen s rychlostí odkupu, kdy mi bylo nabídnuto okamžitý odkup nemovitosti přímo realitní kanceláří, takže jsem měl peníze hodně rychle u sebe
– Horacek Ivanek
Mohu tuto realitní kancelář doporučit, prodával jsem dům a nevěřil jsem, že se najde kupec rychle, myslel jsem si, že se to bude prodávat, tak půl roku, ale opak byl pravdou, dům byl do měsíce prodán
– Karel Horňák
Já jsem měla špatně označenou stavbu na katastru, kterou jsem chtěla prodat, ale paní z Edox reality si s tím hravě poradila a prodej se uskutečnil velice rychle
– Navratilkova Eva
Zcela bezproblemova a prijemna spoluprace s pane Smejkalem, o vse se s usmevem postaral :-) Dekuji!
– Filip Ghua
Podařilo se mi díky Edox reality prodat dům, který jsem se snažila sama prodávat několik měsíců
– Holicova Magda
Stěhoval jsem celou rodinu z Prahy do Mostu, potřeboval jsem velice rychle peníze na byt v Mostě, díky záloze kterou jsem dostal do této realitky jsem mohl vyřešit zároveň prodej starého bytu, tak i koupi nového.
– Erik Fuks
Nabízí okamžíté odkoupené nemovitosti, náhodou jsem se zeptal a vyšlo to, takže pokud potřebujete peníze rychle, tak dobrá volba :-)
– Mareckova Ivana 78
Edox Reality můžu jedině doporučit. Byla jsem velmi spokojena s profesionálním přístupem pana Šmejkala při prodeji mého bytu. Jsem pracovně dost vytížená a často na cestách, pan Šmejkal vše vyřídil a o vše se postaral bez mé přítomnosti.
– Marcela Špačková
Pronajímala jsem si byt, který jsem našla na inzerýátu Edox reality, potřebovala jsem se nastěhovat v podstatě hned a uznávám, že díky Vám jsem se nastěhovala opravdu rychle
– Greplovicka
Potřebovala jsem prodat dům a nechtěla se o nic starat a strachovat, potřebovala jsem někoho kdo vše vyřídí od začátku do konce a komu můžu věřit, že mi korektně poradí cenu, aby prodej netrval moc dlouho. Po docela dlouhém vybírání a pročítání webových stránek realitních společností jsem zavolala do Edox reality. Během velice krátké doby se nám ozvala makléřka Petra Kovalčíková. Slečna je velmi ochotná a flexibilní, což v mé situaci bylo potřeba. Celý proces proběhl rychle a bez problémů. Všechno za nás zařídila, kupce se našel během dvou týdnů. Byla jsem velice spokojena s nabídnutým servisem kanceláře i s makléřkou, vřele doporučuji.
– Petra Ondrouchova
Hodně dobrý přístup ke klientům, teda alespoň z mého pohledu, byla jsem spokojena
– Lenicka Strancovka
Edox reality vratili do nasi rodiny duveru k realitnim maklerum po predchozich skusenostech. Pan Martin Sladek je Pan Makler s velkym M a diky jeho vstricnemu jednani,uprimnosti a vzdy pohotove komunikaci bez jakych koliv problemu, prodej naseho pozemku probehl velice rychle a bez jedinych obtizi. Nenasli bychom ani smitko negativa na nasi spulupraci jsme nad miru spokojeni a v pripade potreby bychom sli vzdy zadat o sluzby a pomoc do EdoxReality pana Sladka. Timto bychom chteli za vsechno podekovat panu Sladkovi ale i advokatce pani Prazakove a prejeme vice uspechu EdoxReality.
– Tomas Gabrhel
Ohromná rychlost prodeje mého domu, mohu doporučit spolupráci
– Liposeks
Velice profesionální a vstřícný přístup ze strany makléře p.Sládka. Díky němu se mění můj názor/předsudky na služby poskytované skrze realitní kanceláře. I když se prodej bytu začal komplikovat, pan Sládek se svým týmem všechno zařídil, příznivě pro obě strany. Když bylo potřeba, informoval o jakýkoli změnách a vše konzultoval. Byt byl schopen reálně zhodnotit a s výsledkem/ s prodejem nemovitosti, jsem nad míru spokojená. Děkuji za jeho přístup.
– Šárka Zavadilová
Realitka jednala při každé schůzce spolehlivě, vždy platilo to na čem jsem se domluvil, nebyl problém se dovolat, žádné nezvedání telefonů, a kupce zvládla také najít rychle.
– Vilembokuvka
spolupracovat s profesionálem, paní Pavlou Hodačovou, ze společnosti Edox Reality. A měli jsme štěstí. Paní makléřka nám od počátku spolupráce podávala korektní informace, správně vyhodnotila naší situaci, vše s námi bezprostředně komunikovala a zároveň v nás ihned při prvním setkání vyvolala pocit, že nebudeme podvedeni. Kontakt na paní makléřku jsme dostali od našich známých, jež s paní Pavlou Hodačovou svou nemovitost rovněž úspěšně prodali. Paní Pavlu Hodačovou můžeme všem doporučit, neboť jsme se sami přesvědčili, že skutečně vše vždy dořeší do konce a od ničeho neuteče. Ještě jednou děkujeme za bezproblémový prodej a milou životní zkušenost.
– Katerina Lysne
Nutně jsem potřeboval peníze za náš starší byt v Praze, obrátil jsem se na realitní kancelář Edox reality, která ho ode mne rovnou vykoupila.
– Jirivales 4
Realitní makléřka firmy EDOX REALITY paní Pavla Hodačová pro nás zajišťovala prodej bytu 2+1 na sídlišti Ďáblice. Od prvního kontaktu jsme měli dobrý pocit, že celá akce proběhne hladce a bez problémů, což se v průběhu vyřizování potvrdilo. Byt si vybral již čtvrtý zájemce, který byt zhlédl, což svědčí o dobrém portfoliu klientů kanceláře. Měli jsme též asi i štěstí na bezproblémového kupujícího. Vystupování paní makléřky bylo vždy milé a profesionální, schůzky probíhaly ve smluvený čas a zajistila pro nás prakticky prodej se všemi náležitostmi "na klíč" jako je úhrada daně, předání bytu včetně převodu energie, kontakt s katastrálním úřadem i smluvní náležitosti prostřednictvím paní JUDr. Frydrychové z téže kanceláře, o níž bych vyslovil shodné, velmi kladné hodnocení... Image firmy EDOX prostory svých kanceláří, stránkami a vystupování personálu, působí dojmem, že problémy ani nastat nemohou. Na trhu s realitami vystupuje kanceláří mnoho, a se všemi by jistě prodej k naší plné spokojenosti neproběhl.
– Jakub Sirotek
Mohu kazdemu doporucit prodej a taky nakup nemovitosti s edox realiti.Jsem s nimi spokojna,a obzvlast spokojna jsem z pani Hodacovou,ktera pomahala nam koupit dum.Je prijemna,ochotna,kdy koliv muzu se na ni obratit i vim ze mi pomuze.Takovych hodnych lidi potrebovaly bychom potkavat i dal.Diky za pomoc.Svitlana Hychka
– Yevgenii Reus
Velká spokojenost, a to zejména díky profesionalitě pana Šmejkala. Děkujeme
– Ladislav Slabý
Přes Edox reality jsme si kupovali byt v Praze a mohu s čistým svědomím všem doporučit. Naprosto perfektní přístup, profesionalita a férové jednání pana Šmejkala. Vyšel nám vstříc i tam, kde se s námi jinde ani nebavili. Pokud bychom ještě někdy služby realitní kanceláře potřebovali, víme na koho se obrátit. Děkujeme :).
– Alzbeta Jasevova
Prodával jsem větší objekt v Praze, bylo s tím hodně papírovaní a vyřizování, ale ze vším si realitní kancelář poradila.
– Daniel Tovar
Já jsem hledal kupce sám, protože jsem potřeboval prodat nemovitost co nejrychleji ale nedařilo se, nakonec jsem to dal do Edox reality a kupec se našel za týden. Perfektní práce.
– Tomik Filec
Antonín Šmejkal je férový, spolehlivý, lidský makléř, se kterým věci prostě fungují! Obzvlášť oceňuju, že je prakticky pořád na příjmu a vše vysvětlí tak, že i když o nemovitostech nevíte nic, nakonec rozumíte.
– Michaela Kostalova
Dobrý den, po několika negativních zkušenostech s různými realitními kancelářemi jsem byla upozorněna na Edox reality.S klidným svědomím je mohu každému doporučit.Velká míra profesionality,spolehlivost a vstřícnost.Zejména bych chtěla poděkovat paní Pavle Hodačové. Gratuluji Edox reality k takové makléřce. Je skvělá po profesní i lidské stránce. Moc děkuji Vlasta Vlková
– Vlasta Vlková
Realitní kancelář jsem si vybrala podle recenzí,(kladné recenze rozhodně nelžou).Příjemná paní asistentka,ale co bych vyzdvihla nejvíce,je naprosto úžasný přístup reailtního makléře, pana magistra Martina Sládka i ve složitých případech se snaží najít to nejlepší,nejschůdnější řešení,právě pro vás.Ač mi šlo zatím jen o předběžné informace ,pan magistr se mi opravdu věnoval,vše mi vysvětlil,poradil,dostalo se mi rad,poučení,která mi významně pomohou v dalším rozhodování.Realitní kancelář a zvlášť pana magistra Sládka,jsem již mezi známé doporučila.
– mail novy
Pana Šmejkala a realitní kancelář jsem si vybral k prodeji bytu na doporučení. Vše proběhlo podle mých očekávání. Děkuji.
– Karel Kozák
Dlouho jsem inzerovala náš byt v Praze sama, ale to bylo hrozné, jeden překupník za druhým a nikdy cena, kterou jsem chtěla. Potom jsem kontaktovala makléře z Edoxreality a ten dokázal byt za 14 dnů prodat za cenu, kterou jsem požadovala.
– Karolinka Poledňáková
Tímto bych chtěla poděkovat paní Pavle Hodačové z Edox reality. Po zkontaktování ohledně prodeje bytu v Praze začala neuveřitelně rychle jednat. Žasla jsem nejen za kolik nám byt v Praze prodala v rekordním čase, ale hlavně nad jejím profesionálním chováním a přístupem. 100% komunikace, informovanost a pro nás žádná práce. Kdykoliv jsem potřebovala, vždy byla na telefonu. Za vše velké díky. Vřele doporučuji. Žena na správném místě. Pro příště jen Edox reality.
– Lucie Obermaierova
Dobrý den, s vaší makléřkou Pavllou Hodačovou jsem řešil prodej domu v obci Loučeň na Nymbursku. Vše běželo jak na drátkách a nenašel se jediný moment kdy bychom se na něčem neshodli. Vřele doporučuji a za mě známkování na výbornou s hvězdičkou. Děkuji p. Hodačová a těším se na případnou další spolupráci. Přeji Vám mnoho úspěchů ve vašem podnikání. S přátelským pozdravem Pavel Kosina - dumrealit.cz
– Pavel Kosina
Skvělá spolupráce i díky paní Kovalčíkové, byt v Kladně mi prodala během týdne! Velice profesionální přístup, vřele doporučuji a děkuji!
– Stefan Halas
Moc děkuji makléřce Petře Kovalčíkové za zprostředkování prodeje bytu v Praze- Bohnice. Vše proběhlo docela rychle a profesionálně. Ještě jednou děkuji.
– Vladimir Liptak
Příjemná spolupráce s paní Kovalčíkovou, prodej domu se sice protáhl vinou kupujícího, ale i přesto byl přístup profesionální. Mohu jen doporučit a děkuji!
– Richard slavík
Za mě Edox reality na 1mil %. Vyhovuje mi jejich flexibilita, rychlost, diskrétnost a lidskost. Díky jejich komplexní péči jsem mohla s nimi řešit i nečekané situace. V přímém kontaktu jsem byla hlavně s panem Ing. Šmejkalem, který má OPRAVDU skvělý profesionální přístup. Jsem velmi ráda, že jsem si vybrala tuto firmu. Vřele doporučuji.
– Sarka Blahova
Pan Sládek je odborník na pravém místě. O prodej bytu jsme se nemuseli vůbec starat a vše proběhlo k naši plné spokojenosti. Děkujeme ještě jednou za skvěle provedený prodej.
– Zbyněk Kocur
Se službami realitní kanceláře Edox reality a jejich makléře pana Šmejkala jsme byli velmi spokojeni. Připravili profesionální prezentaci našeho bytu, pan Šmejkal poradil s aktuální cenou na trhu a celkově nás hladce provedl celým procesem prodeje, což bychom sami bez pomoci nedokázali.
– Zdenek Sulc
Dobrý den, během prodeje se narazilo na několik překážek z mé strany i strany prodávajícího a pan Sládek to vždy vyřešil velmi rychle a k naší vzájemné spokojenosti. Moc děkuji za pomoc, prodej byl poměrně složitý, ale díky EDOXu a panu Sládkovi jsme to vše zvládli a nyní se nám skvěle bydlí. Suchánek
– Martin Suchanek
Oceňuji perfektní servis, komunikaci, profesionalitu a nasazení pana Martina Sládka z Edox reality. Mohu stoprocentně doporučit.
– Veronika Vilímková
Tímto bych chtěla poděkovat panu Sládkovi, který pracuje pro EDOX a pomohl mi s koupí bytu, za jeho spolupráci, vstřícnost, profesionalitu a v neposlední řadě rychlé jednání. Vše co bylo potřeba, tak bylo vyřešeno velmi rychle a nemám k jeho službám co vytknout. Vřele doporučuji EDOX reality a především pana Sládka.
– Hoa Tran thi lien hoa
Touto cestou bych jeste jednou rada podekovala pani Damkove pracujici pro Edox reality za jeji vstricnost, rychlost, časovou flexibilitu a hlavne ochotu prodat muj byt. Vedela, ze na prodej velmi specham a udelala vse pro moji spokojenost. Dobre znala lokalitu prodavaneho bytu a tak dokazala odpovedet na vsechny otazky kupujicim. Je clovek na spravnem miste. Urcite bych bez vahani doporucila dalsim zajemcum. Dokonce jsem tak jiz ucinila a predala telefon zname, ktera chce resit bydleni. Jeste jednou dekuji a preji mnoho dalsich stejne spokojenych klientu.
– Google Calendar
Musím ocenit zejména naprosto profesionální přístup pana Mgr. Martina Sládka. Byl nám při koupi nápomocen dnem i nocí, vždy nám uměl rychle poradit a vše dokázal velmi rychle vyřešit. Pokud chcete člověka, co se v branži pohybuje již pár let, má obrovský přehled trhu a především je i dobrým člověkem s férovým přístupem, tak on je osobou na správném místě. 5*+
– Josef Kubš
Moje noční můra byly realitky, zařekl jsem se, že když budu prodávat byt, tak jedině bez realitní kanceláře. Pak jsme v létě narazili na domek, který nabízel pan Sládek a jen tak z hecu jsme se tam šli podívat. Ještě tentýž den večer jsme panu Sládkovi volali, že jej berem a zároveň tedy musíme prodat náš stávající byt ve stejné obci. Hned následující týden už jsme měli první prohlídky. Sice jich nakonec bylo více a prodej se protáhl na několik měsíců, ale díky schopnostem pana Sládka a jeho zkušenostem opravdu vypíchnout to nejlepší, se na konec vše podařilo. Byt už je v rukách nové majitelky a my se za 14 dní stěhujeme do nového domku. Díky!
– Tomáš Zmuda
Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat firmě Edox a hlavně makléři panu Mgr. Sládkovi, který nám moc pomohl s prodejem bytu na Praze 1. Hodně jsme se s manželkou báli, že budeme mít mnoho vyřizování a práce s papírováním kolem bytu, ovšem pravdou bylo, že jsme nemuseli vůbec nic. Vše zařídil pan Sládek, kterému tímto ještě jednou velmi moc děkujeme . Schusterovi
– Jaroslav Schuster
Velmi vstřicný a trpělivý přístup pana Mgr. Sládka v případě poměrně komplikované koupě pozemku spojené s oddělením a částečným scelením. Rovněž oceňuji kvalitu právního servisu.
– jiri Nemec
Úžasný!!! Lidsky přístup, dodrží vše, co je domluveno a moji nemovitost prodali po 3. Prohlídce solidním klientovi, co platil v hotovosti. Pan majitel je mladý muž, co se umí empaticky vcítit do vašeho myšlení, jeho žena je velmi dobrý právník, takže to umí realizovat vše okamžitě. Velké díky jim také patří, za finanční výpomoc, do doby, než mi přišly peníze za byt na účet. Velmi idividualni přístup ke každému klientovi . ????????
– Jana Jirásková Ing.
Edoxreality, mile překvapila paní Petra Kovalčíková vše klapalo dle našich představ. Moc děkujeme Demeterovi
– Tabulky Demeter
Ráda bych z celého srdce poděkovala nejen za sebe, ale za celou svou rodinu panu Tomáši Frydrýškovi za vstřícné jednání a pomoc s prodejem bytu. Velice oceňuji jeho ochotu a profesionální přístup. Díky mé zkušenosti bych určitě realitní kancelář Edox reality doporučila.
– Petra Bláhová
Potřeboval jsem se zbavit dvou neprodejných pozemků, a to relativně rychle. Pan Sládek z této kanceláře mi zavolal a žertoval, že průměrná doba jeho prodeje je 10 dní. Fajn, zkusili jsme první. Za 8 dní byl pryč. Druhý snad za 3 dny. V životě jsem nepoznal tak efektivního člověka. Pokud příště budu prodávat nemovitost, tak vím přes koho.
– Petr Casanova
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00