U nás si řeknete, kdy peníze potřebujete
a ty od nás dostanete.
Volejte NONSTOP 800 503 305 Po až Ne od 0.00 do 24.00

Získejte za svůj byt, dům či pozemek peníze ihned a bez starostí

Peníze do 24 hodin

Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, domy, pozemky a další nemovitosti. Peníze Vám vyplatíme do 24 hodin od prověření právního a technického stavu nemovitosti.

Okamžitá záloha až 5 milionů

Poskytneme Vám okamžitou zálohu až 5.000.000,-Kč bez nutnosti zástavy Vaší nemovitosti. Část peněz Vám můžeme vyplatit ihned v hotovosti při podpisu smlouvy. Řeknete nám, kolik potřebujete, a to Vám dáme.

Komplikace vyřešíme

Hrozí Vám nedobrovolná dražba? Máte na nemovitosti exekuce, zástavy, hypotéky? Vaše problémy za Vás vyřešíme, dluhy uhradíme. Nemáte se kam vystěhovat? V případě potřeby Vám zajistíme náhradní bydlení. Potřebujete vyměnit nemovitost za jinou a chybí Vám peníze? Teď už chybět nebudou.

Profesionálové na Vaší straně

Postaráme se o veškeré úkony související s prodejem Vaší nemovitosti nebo družstevního bytu včetně přípravy všech smluv a potřebných dokumentů. Zastoupíme Vás v jednání s bankou, exekutory, věřiteli, katastrem nemovitostí, bytovým družstvem a dalšími úřady a institucemi. K našim klientům se nechováme jako běžná realitka či nebankovní společnost, jednoduše jim pomáháme. Fakt si to zjistěte.

U nás vyplácíme tržní cenu

Nejsme překupníci ani spekulanti. Jsme zavedená realitní kancelář, proto Vám vyplatíme tržní cenu za předem dohodnutou provizi. Náš kapitál pomáhá tam, kde to nejvíce potřebujete. Je to totiž naše povinnost. V Edox reality nejsou rychlé peníze za cenu nízké prodejní ceny, ale skutečná pomoc. A tak to má být.

Napište nám

Nezávazně a zdarma se s námi poraďte o Vašem bytě, domě, pozemku...
Označené* položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.

Neslibujeme, garantujeme

Už při podpisu smlouvy máte prodáno. Edox Reality nezůstává jen u slov, s námi získáte jistotu. Pokud ve sjednané době nenajdeme kupce, nemovitost za stejných podmínek odkoupíme my.

Časté dotazy

Když si domluvím informativní schůzku, musím s vámi spolupracovat?

Konzultační schůzka ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Platí se něco za konzultaci?

Konzultace ohledně odkupu Vaší nemovitosti je vždy zdarma.

Když prodám nemovitost, nebo ji ode mne odkoupíte, musím se hned odstěhovat?

Nemusíte. Naše klienty umíme pochopit, a proto Vám vždy ponecháme dostatečně dlouhou dobu na to, abychom Vám zajistili náhradní bydlení, koupi jiné nemovitosti, nebo abyste si vyřešili vše, co je třeba.

Jakou mám jistotu, že nepřijdu o své peníze?

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově. Navíc máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit. U nás je každá realitní transakce s jistotou.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám do online poradny.


Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00