S klidem a jistotou vyměňte stávající nemovitost za jinou
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00

Výměna bytu, domu či jiné nemovitosti

Změna je život

Nevyhovuje Vám Váš současný byt nebo dům či jiná nemovitost a chtěli byste jinou? Změnily se Vaše požadavky či priority z hlediska lokality, velikosti či dispozice? Stěhujete se z většího do menšího a chcete získat zajímavý doplatek a vyřešit tím například dluhy, nebo si jen vytvořit finanční rezervu? S realitní kanceláří Edox reality je to hračka.

Splníme Vaše přání

Zajistíme Vám koupi nového bytu, domu či pozemku včetně jejich financování a zároveň prodej stávajícího za nejlepší možnou cenu. Zaměřujeme se na Prahu a Středočeský kraj, celorepublikově spolupracujeme s více než 300 prodejními partnery. Zároveň spolupracujeme se všemi realitními kancelářemi a jejich klienty, díky tomu dokážeme v krátkém čase zajistit nákup a prodej Vaší nemovitosti za nejlepších podmínek.

Stěhování jen jednou

Nákup a následný prodej nemovitosti nastavíme tak, aby na sebe vše dokonale navazovalo, ať už se jedná o platby či termíny předání, dále pak stěhování včetně převodu energií a služeb. Vše sladíme časově i finančně. Stěhovat se budete jen jednou.

Komplikace vyřešíme

Zvládneme i komplikace jako jsou hypotéky, dluhy, zástavy, exekuce, privatizace. V případě potřeby Vám vyplatíme zálohu až do výše 5 milionů korun. Pokud je třeba rychlého jednání, Vaši nemovitost vykoupíme.

Napište nám

Nezávazně a zdarma se s námi poraďte o Vašem bytě, domě, pozemku...
Označené* položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.

Časté dotazy

Když si domluvím informativní schůzku, musím s vámi spolupracovat?

Konzultační schůzka ohledně výměny Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Platí se něco za konzultaci?

Konzultace ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je vždy zdarma.

Jakou mám jistotu, že nepřijdu o své peníze?

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově. Navíc máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit. U nás je každá realitní transakce s jistotou.

Jde vyměnit nemovitost s hypotékou, exekucí, dluhem, břemenem, nájemníkem či jinou právní vadou?

Ano jde, avšak jedná se o poměrně komplikovanou realitní transakci. Váš osobní realitní makléř v součinnosti s týmem advokátů převezme komunikaci s Vaší bankou, exekutorem, věřitelem, oprávněným popřípadě nájemníkem a zajistí následnou výměnu. Vaše případné finanční závazky vyplatíme z vlastních zdrojů.

Co dělat, když na peníze opravdu spěchám?

Pokud výměnou Vaší nemovitosti potřebujete vyřešit finanční závazky, poskytneme Vám předem bezúročnou půjčku až 3.000.000,-Kč (na rezervaci jiné nemovitosti, dluhy, exekuce a další). V případě, že na peníze opravdu spěcháte, Vaši nemovitost vykoupíme, peníze Vám vyplatíme do 24 hodin od prověření právního a technického stavu. Poskytneme Vám okamžitou zálohu až 5.000.000,-Kč.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám do online poradny.


Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00