S klidem a jistotou vyměňte stávající nemovitost za jinou
Asistenční infolinka ZDARMA
od pondělí do neděle 8:00 - 22:00
800 503 305

Výměna bytu, domu či jiné nemovitosti

Změna je život

Nevyhovuje Vám Váš současný byt nebo dům či jiná nemovitost a chtěli byste jinou? Změnily se Vaše požadavky či priority z hlediska lokality, velikosti či dispozice? Stěhujete se z většího do menšího a chcete získat zajímavý doplatek a vyřešit tím například dluhy, nebo si jen vytvořit finanční rezervu? S realitní kanceláří Edox reality je to hračka.

Splníme Vaše přání

Zajistíme Vám koupi nového bytu, domu či pozemku včetně jejich financování a zároveň prodej stávajícího za nejlepší možnou cenu. Zaměřujeme se na Prahu a Středočeský kraj, celorepublikově spolupracujeme s více než 300 prodejními partnery. Zároveň spolupracujeme se všemi realitními kancelářemi a jejich klienty, díky tomu dokážeme v krátkém čase zajistit nákup a prodej Vaší nemovitosti za nejlepších podmínek.

Stěhování jen jednou

Nákup a následný prodej nemovitosti nastavíme tak, aby na sebe vše dokonale navazovalo, ať už se jedná o platby či termíny předání, dále pak stěhování včetně převodu energií a služeb. Vše sladíme časově i finančně. Stěhovat se budete jen jednou.

Komplikace vyřešíme

Zvládneme i komplikace jako jsou hypotéky, dluhy, zástavy, exekuce, privatizace. V případě potřeby Vám vyplatíme zálohu až do výše 2 milionů korun. Pokud je třeba rychlého jednání, Vaši nemovitost vykoupíme.

Staňte se i Vy našimi spokojenými klienty.


Zavolejte nám zdarma na 800 503 305 nebo nám napište

Nezávazně a zdarma se s námi poraďte o Vašem bytě, domě, pozemku, či jiné nemovitosti.

Děkujeme za důvěru
Budeme pro vás pracovat na
100%

Označené* položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.


Časté dotazy

Když si domluvím informativní schůzku, musím s vámi spolupracovat?

Konzultační schůzka ohledně výměny Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Platí se něco za konzultaci?

Konzultace ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je vždy zdarma.

Jakou mám jistotu, že nepřijdu o své peníze?

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově. Navíc máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit. U nás je každá realitní transakce s jistotou.

Jde vyměnit nemovitost s hypotékou, exekucí, dluhem, břemenem, nájemníkem či jinou právní vadou?

Ano jde, avšak jedná se o poměrně komplikovanou realitní transakci. Váš osobní realitní makléř v součinnosti s týmem advokátů převezme komunikaci s Vaší bankou, exekutorem, věřitelem, oprávněným popřípadě nájemníkem a zajistí následnou výměnu. Vaše případné finanční závazky vyplatíme z vlastních zdrojů.

Co dělat, když na peníze opravdu spěchám?

Pokud výměnou Vaší nemovitosti potřebujete vyřešit finanční závazky, poskytneme Vám předem bezúročnou půjčku až 2.000.000,-Kč (na rezervaci jiné nemovitosti, dluhy, exekuce a další). V případě, že na peníze opravdu spěcháte, Vaši nemovitost vykoupíme, peníze Vám vyplatíme do 24 hodin od prověření právního a technického stavu. Poskytneme Vám okamžitou zálohu až 2.000.000,-Kč.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám do online poradny.Asistenční infolinka ZDARMA
od pondělí do pátku 8:00 - 21:00
800 503 305