Zajímavosti a tipy
Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00
Nové bydlení, nový začátek

Nové bydlení, nový začátek – změnu proveďte od podlahy

Stěhování představuje důležitou životní změnu. Spjato je s ní mnoho zařizování, balení, vybalování, obíhání po úřadech. Vše je třeba pečlivě naplánovat a zorganizovat tak, aby celý proces proběhl bez problémů a komplikací. První, co budete muset vyřešit, je samotné bydlení. S prodejem stávajícího bytu a s hledáním toho nového vám pomůže realitní kancelář. Stačí ji jen svěřit vaše požadavky, o to ostatní se už postará sama. Přečtěte si více o tom, čím při zařizování nového bydlení začít.


Nové bydlení – co zařídit nejdříve? Ložnici!

Stěhování patří k důležitým milníkům našeho života. A vůbec přitom nezáleží na tom, jestli měníme bydliště poprvé nebo podesáté. Vždy představuje výzvu - krok, který nás vytrhne z prostředí, v němž jsme zvyklí, do neznáma. Vyvolá v nás strach, obavy i stres z toho, co nás čeká a co všechno budeme muset zařídit.

Nové bydlení – co zařídit nejdříve Ložnici!

Stěhování, jak proměnit koupelnu v oázu relaxace

Stěhování – jak proměnit koupelnu v oázu relaxace

Stěhování představuje pro řadu lidí doslova noční můru, což dokládá i známé přísloví: raději dvakrát vyhořet, než se jednou stěhovat. S tímto životním milníkem souvisí totiž celá řada zařizování. Avšak spoustu povinností můžeme dnes delegovat na někoho jiného a ušetřit si tak čas, starosti a zachovat si duševní pohodu. S prodejem bytu a nalezením nového příbytku nám pomůže realitní kancelář a o přesun věcí ze staré adresy na novou se postará stěhovací firma. Na nás tak v podstatě zůstane úkol jediný, za to však zásadní – v novém domově se zabydlet a vytvořit si z něj svoje „doma“..

Volejte zdarma 800 503 305 Po až Ne od 8.00 do 22.00